Product Details
Additional information
| Weight | 0.060 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 2 cm |
| Metal Type | None |
| Item Shape | Round Shape |
| Fine or Fashion | Fashion |
| Material | Wood |
| Item Type | beads |
| Item Weight | 31 |
| Model Number | AC1410 |
| Outer Diameter | 10mm |
| Choice | yes |











Reviews