Product Details
Additional information
| Weight | 0.080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 5 cm |
| quality | High quality and 100% brand new |
| Model Number | macrame cord 2mm 100m |
| Shape | Round |
| Diameter | 2mm |
| Technics | Braided |
| Feature | Eco-Friendly, High Tenacity |
| Use | BAGS, Garment, Home Textile |
| Type of Wholesale | No |
| Material | 100% Cotton |
| Set Type | No |
| Finishing | COATED |
| Product Type | Cords |
| CN | Zhejiang |
| Length | 100Meters |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews