Product Details
Additional information
| Weight | 0.040 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 1 cm |
| Material | 100% Cotton |
| High-concerned chemical | None |
| CN | Zhejiang |
| Technics | Twisted |
| Length | 5Yards |
| Type of Wholesale | No |
| Diameter | 5mm |
| Feature | Eco-Friendly, High Tenacity |
| Model Number | MIANXIAN5MM-607 |
| Finishing | COATED |
| Set Type | No |
| Product Type | Cords |
| Shape | Round |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |











Reviews